Help

        Kontakt

RENOFIX 50 I BARDHE / GRI

Ngjitës polisteroli dhe material rrafshues.

Ngjyra

Gri, I Bardhë

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Renova

Përshkrimi

Përdoret për ngjitjen e pllakave Polysterolit , Lesh guri dhe ngjitjen e rrjetës armuese, si dhe ngjitës për pllaka guri ,mermeri,graniti dhe qeramike . Si material rrafshues për pjesë të lëmuara betoni, ngjitëse dhe material rrafshues për sistemin termik Renotherm W 50, si dhe ngjitëse për llaçe çimento në beton të lëmuar. Të mos punohet nën temperaturë +5ºC. Të ruhet në të thatë. Qëndrueshmëria 6 muaj.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!