RENOFLEX GRI

Ngjitës fleksibël shtresëhollë për pllaka.

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Renova

Përshkrimi

Ngjitës për pllaka guri dhe keramike mbi sipërfaqet e murreve dhe dyshemeve. Përdoret si ngjitës i pllakave mbi pllaka dhe mbi dysheme me nxemje, në sipërfaqet e jashtme të suvatuara me llaç çimento, llaç gëlqere, sipërfaqe betoni, murr me pllaka gipskartoni etj. Përmbajtja e thesit prej 25kg. përzihet me 6-6.5 litra ujë të pastër. Nuk lejohet përdorimi në temperaturë nën +5°С.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!