FUGAFLEX

Stuko për mbushjen e fugave 2 komponentësh

Sasia

2 KG

Njësia

Kovë

Marka

Dast

Përshkrimi

Material dy komponentësh. Komponenti A në formë pluhuri me bazë çimento, guri natyror rezina sintetike dhe pigmente special, si dhe komponenti B në formë lëngu me bazë elastomerike për rezistencë më të lartë në shtypje dhe përkulje si edhe rezistencë ndaj agjentëve kimike dhe detergjentëve larës.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!