DW HOLZFIX GRI / I BARDHE

Ngjitës me bazë çimento dy komponentësh shumë fleksibël për
ngjitjen e pllakave qeramike, gres, porcelan, etj në sipërfaqe të vështira.

Ngjyra

Gri, I Bardhë

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Dast

Përshkrimi

DW HOLZFIX përdoret për shtrimin e pllakave qeramike, gres dhe porcelani, pllaka të dimensioneve të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme të tilla si: beton, veshje izoluese, çimento, suva, pllaka të vjetra, etj Kjo është e përshtatshme për brenda dhe jashtë. DW HOLZFIX gjithashtu mund të aplikohet në sipërfaqe të deformueshme si pllaka gipsi, druri, apo dysheme me ngrohje qendrore për shkak të parametrat teknike të produktit.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!