DW VETROSYSTEM

Ngjitës për realizimin e ngjitjes dhe mbushjen e fugave në muret me
tulla xhami.

Ngjyra

I Bardhë

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Dast

Përshkrimi

Përdoret për ngjitjen e tullave të xhamit në mur vertikal në ambjente të brendshme dhe të jashtme.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!