RENOFIX 15

Ngjitës për pllaka qeramike dhe guri mbi sipërfaqet e mureve dhe dyshemeve.

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Dast

Përshkrimi

Ngjitës çimento për pllaka qeramike, pllaka të gurit natyror, mbi sipërfaqe të mureve dhe dyshemeve. Përdoret në hapësirat e brendshme të objektit, të suvatuara me llaç çimento, llaç gëlqere, sipërfaqe betoni, murmepllaka gips kartoni, etj. Bazamenti duhet të jetë i thatë dhe i pastër (pa mbeturina të imta, vaj, ngjyrë). Përmbajtja e thesit prej 25 kg. përzihet me 6.3-6.7 litra ujë të pastër.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!