Help

        Kontakt

FRAGMAT EPS 100F

Pllakat e polistirenit të zgjeruar FRAGMAT EPS 100F përdoren për izolim termik në sistemet e fasadave ETICS në përputhje me ETAG 004.

Njësia

Sasia

1

Pesha për m³

16-18kg

Marka

Fragmat

Përshkrimi

Pllakat e polistirenit të zgjeruar FRAGMAT EPS 100F përdoren për izolim termik në sistemet e fasadave ETICS në përputhje me ETAG 004. Pllakat instalohen me ngjitës fasade ose me shtojcë mekanike shtesë. Gjatë instalimit ne duhet të ndjekim udhëzimet e instalimit dhe rregulloret e zbatueshme profesionale dhe ligjore.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!