Help

        Kontakt

HOMESEAL LDS SOLIFIT 1

Homeseal LDS SOLIFIT-1

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Homeseal LDS SOLIFIT-1 është shirit ngjitës me ngjitje të njëanshme i cili siguron lidhjen shumë të mirë me membranat Homeseal LDS dhe puthitet shkëlqyeshëm për ipërfaqet e ndryshme nga - metali, druri, tulla, sipërfaqet e pastra të betonit dhe pllakat OSB.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!