Help

        Kontakt

NATURBOARD VENTACUSTO ALU

NaturBoard VENTACUSTO është pllakë kompakte me shtrese alumini nga nje krah nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve gjysmë të forta.

Njësia

Sasia

1

Trashësia

30mm, 50mm

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Pllaka izoluese për fasadat e ventiluara, veshjet e mureve dhe muret ndarëse me karakteristika të përforcuara akustike-absorbuese. Produkti është i padjegshëm, rezistent ndaj temperaturave të larta, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj plakjes dhe është kimikisht neutral.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!