DW CONEXION PLUS

Për fiksimin e paneleve termoizoluese EPS dhe paneleve te paneleve minerale, si dhe për të aplikuar një shtresë e hollë te përforcar me rrjetë për izolimin termik të ndërtesave.

Ngjyra

I Bardhë

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Dast

Përshkrimi

Conexion Plus ngjitës me bazë çimento për ngjitjen e paneleve EPS dhe paneleve minerale ne DAST ETICS (sistemet e jashtme termoizoluese). DW CONEXION PLUS përdoret për të ngjitur panelet termoizoluese ne objektet e reja, si edhe ne ndërtesat ekzistuese që do rinovojnë fasadat me sistem termoizolues.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!