Help

        Kontakt

WEBERCOL GRESS G

Ngjitës gri për pllaka gres/porcelan dhe gur natyror.

Ngjyra

Gri

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Weber

Përshkrimi

Webercol gress G është një ngjitës i parapregatitur me bazë çimentoje Portland gri, inertesh të përzgjedhura dhe aditivësh specifikë që përmirësojnë ngjitjen dhe punueshmërinë.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!