WEBERCOL SMART W

Ngjitës i bardhë për pllaka qeramike

Ngjyra

I Bardhë

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Weber

Përshkrimi

webercol smart W është një ngjitës i parapërgatitur me bazë çimento Portland të bardhë, inertesh të përzgjedhura dhe aditivësh specifikë që përmirësojnë ngjitjen dhe punueshmërinë.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!