DW 2000 GRI / I BARDHE

Ngjitës me bazë çimento, fleksibël për ngjitjen e pllakave qeramike,
gres, porcelan, etj.

Ngjyra

Gri, I Bardhë

Njësia

Qese, Thes

Sasia

5 KG, 25 KG

Marka

Dast

Përshkrimi

DW 2000 përdoret për shtrimin e pllakave qeramike, gres dhe porcelan, pllaka të dimensioneve të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme të tilla si: beton, veshje izoluese, çimento, suva, pllaka të vjetra, etj Ky produkt është i përshtatshëm për brenda dhe jashtë. DW 2000 gjithashtu mund të aplikohet në sipërfaqe të deformueshme si pllaka gipsi, druri, apo dysheme me ngrohje qendrore kur bëhet përforcimi i tij me  detivin FLEXIT, adetiv që përmirëson parametrat teknike të ngjitës.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!