DW URBAN 40 GRI / I BARDHE

Ngjitës me bazë çimento, fleksibël për ngjitjen e pllakave qeramike,
gres, porcelan, etj.

Ngjyra

Gri, I Bardhë

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Dast

Përshkrimi

DW URBAN 40 përdoret për shtrimin e pllakave qeramike, gres dhe porcelani, pllaka të dimensioneve të ndryshme në sipërfaqe të ndryshme të tilla si: beton, veshje izoluese, çimento, suva, pllaka të vjetra, etj. Kjo është e përshtatshme për brenda dhe jashtë. DW URBAN 40 gjithashtu mund të aplikohet në sipërfaqe të deformueshme si pllaka gipsi, druri, apo dysheme me ngrohje qendrore kur bëhet përforcimi I tij me adetivin FLEXIT, adetiv që përmirëson parametrat teknike të ngjitës.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!