HOMESEAL LDS 0,04 FIXPLUS

Homeseal LDS 0.04 FixPlus

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Homeseal LDS 0.04 FixPlus përbëhet nga dy shtresa të tekstilit të presuar, të paendur polipropilenik dhe shtresa mikroporoze ndërmjet tyre. Dizajni i veçantë i membranës Homeseal LDS 0.04 FixPlus siguron përshkueshmërinë jashtëzakonisht të lartë nga avulli dhe mbrojtjen e shkëlqyer nga depërtimi i shiut dhe erës.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!