MPN PLUS 037

Trashësia

50mm, 100mm, 150mm

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Aplikimi i rekomanduar: plafonët e lëshuar, tavanet, kulmet e pjerrëta dhe muret ndarëse. MPN PLUS 037 është pllakë kompakte nga pambuku mineral, me dimensione 600x1200mm. Produkti është i padjegshëm, rezistues ndaj temperaturave të larta, i papërshkueshëm nga uji, rezistues ndaj plakjes dhe është kimikisht neutral.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!