Help

        Kontakt

NATURBOARD FIT PLUS

NaturBoard FIT PLUS është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produktevetë buta.

Njësia

Sasia

1

Trashësia

50mm, 80mm, 100mm

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Pllaka izoluese për kulme të pjerrëta. Produkti është i padjegshëm, rezistent ndaj temperaturave të larta, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj plakjes dhe është kimikisht neutral.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!