NATURBOARD POD EXTRA

NaturBoard POD EXTRA është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve të forta.

Njësia

Sasia

1

Trashësia

20mm, 30mm, 50mm, 80mm

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Pllaka izoluese për konstruksionet e dyshemesë. NaturBoard POD EXTRA është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve të forta. Produkti është i padjegshëm, rezistent ndaj temperaturave të larta, rezistent ndaj plakjes dhe është kimikisht neutral.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!