NATURBOARD VENTI PLUS

NaturBoard VENTI PLUS është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve gjysmë të forta.

Njësia

Sasia

1

Trashësia

50mm, 80mm, 100mm

Marka

Knauf Insulation

Përshkrimi

Pllakë izoluese për fasadë të ventiluar.

NaturBoard VENTI PLUS është pllakë kompakte nga pambuku mineral guror, me dendësi të qëndrueshme dhe u takon produkteve gjysmë të forta. Produkti është i padjegshëm, rezistent ndaj temperaturave të larta, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj plakjes dhe është kimikisht neutral.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!