Help

        Kontakt

RENOFIX 740

Mbulues struktural abrib për jashtë dhe brënda.

Njësia

Thes

Sasia

25 KG

Marka

Renova

Përshkrimi

Renofix 740 është material bashkëkohor mineral ndërtimor me cilësi të larta për një jetesë komode dhe të shëndoshë. Fasadë minerale strukturale mbuluese për jashtë dhe brënda. Përbërje: gëlqere e hidratuar, çimento e bardhë dhe rërë e bardhë mermeri. Renofix 740 përzihet me 7-8 litra ujë të pastër. Materiali duhet të jetë pa kokrra. Pas kohëzgjatjes prej 10 minuta, materiali edhe njëherë përzihet. Llaçet e këtilla me ngjyrë në mënyrë plotësuese duhet të lyhen me Renosil ngjyra. Të ruhet në vend të thatë. Qëndrueshmëria: 6 muaj. S’duhet të punohet nën temperature prej +5°C. Ti përmbaheni udhëzimit teknik.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

×

Powered by WhatsApp Chat

× Përshëndetje!