RENOFUGA

Masë për fugim të pllakave

Sasia

20 KG

Njësia

Thes

Marka

Renova

Përshkrimi

Përdoret për fugim të pllakave nga qeramika, mermeri, graniti,guri artificial, mozaiku në hapësirat e
brendshme dhe të jashtme.

Specifikime Teknike

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

× Përshëndetje!